13 października 2018 22:21 | Aktualności
Ważne wydarzenie miało miejsce w jedno październikowe popołudnie - pierwsze wspólne rodzinne spotkanie w grupie Zielonej. Dzieci razem z rodzicami uczestniczyły w warsztatach plastyczno – technicznych pt. „Jesienne zwierzaki - cudaki”. Na początku przedszkolaki wprowadziły w jesienny ale wesoły nastrój śpiewając piosenkę „Kolorowe listki” na powitanie. Potem wszyscy puścili wodze fantazji i przystąpili do tworzenia postaci i zwierzątek z darów jesieni. Dzieci wspólnie z rodzicami z dużym zapałem i wielkim zaangażowaniem tworzyły najróżniejsze „cudaki”. Do wykorzystania były dynie, cukinie, ziemniaki, marchewki, papryka, seler, winogrono i inne materiały przyrodnicze zgromadzone w kąciku przyrody. Z minuty na minutę na stołach pojawiały się kolejne różnorodne, wspaniałe „cudaki”.
Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnie spędzonego czasu, wspólnej integracji i lepszego poznania się ze sobą. Ujawniło się również wiele talentów artystycznych.
Wszystkie zebrane prace zostały wyeksponowane w holu naszego przedszkola i cieszą się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za duże zaangażowanie, mile spędzony czas i wspólną zabawę! Mamy nadzieję, że ta forma współpracy z rodzicami na dobre zagości w naszej grupie i będzie kontynuowana.