Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi funkcjonowania przedszkola w czasie pandemii w zakładce COVID-19::UWAGA: adres e-mail naszego przedszkola: pm5mm@superszkolna.pl; p5m@op.pl

21 lutego 2021 20:59 | Aktualności

"Nakrywamy do stołu" - grupa Pomarańczowa

W tym tygodniu grupa Pomarańczowa uczyła się nakrywać do stołu z prawidłowym ułożeniem sztućców. Na początku dzieci układały talerz i sztućce odwzorowując nakrycie do stołu na kartce, potem próbowały zrobić to samodzielnie. Przedszkolaki utrwalały zasady kulturalnego zachowania się podczas spożywania posiłków używając serwetek. Po zajęciach dzieci zorganizowały sobie przyjęcie z użyciem plastikowych naczyń i akcesoriów z kącika kuchennego. Przedszkolaki obiecały, że teraz będą pomagać rodzinie w nakrywaniu do stołu.

"Nakrywamy do stołu" - grupa Pomarańczowa